Sonuçları görmek ve/veya aramayı sonlandırmak için "esc" tuşuna basın.

Konyalife, Odtü Girişimcilik Ödülü, Webrazzi vs.

Bir süredir yazma şansı yakalayamadım. Yazacak çok fazla şey birikti, notlar aldım, küçük küçük yazılar yazdım. Fakat bunlardan önce yazı yazmadığım arada bazı gelişmeler oldu onlar hakkında kısa bir yazı bulunsun istedim.

2013 İmza ve benim için çok hareketli ve bereketli bir yıldı. Oyna.com ve indir.com yeni kurulduğu için eksiklerini tamamlamak ve belli bir noktaya getirmek için uğraştık. Şu anda ikisi de belirli bir seviyeye geldiler ve büyümeye başladılar. Bu yıl kurulma sancıları sona erdi ve önümüzde büyümek için uzunca bir zaman var.

2013’de güzel bazı gelişmeler oldu, kuruluşumuzun ilk yılında Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden ODTÜ’den “Yılın İnternet Girişimcisi” ödülünü aldık. ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu 2. Girişimcilik Ödülü kapsamında çok güzel bir ödül töreninde saygın iş adamları arasında bu ödülü almak ayrı bir mutluluk oldu. (Yazının en altında ödül alanların tam listesini bulabilirsiniz)

Bu ödülden sonra Konya’nın sayılı basın kuruluşlarından Konya Life dergisi ile röportaj yaptık, bu da benim için oldukça önemli bir röportajdı.

Bunların dışında Webrazzi’12 ödüllerinde yılın girişimcisi olarak aday gösterildim, değerli girişimcilerle birlikte halk oyu ile aday gösterilmekte güzel bir duygu.

Kısaca gelişmeleri yazmaya çalıştım, bundan sonra daha sık yazı yazmaya çalışacağım.

 

İşte ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu organizasyonunda verilen ödüller;

Kaynak : http://www.girisimhaber.com/post/2013/01/17/ODTUlu-Ogrenciler-2012-Yilinin-En-Basarili-Girisimcilerini-Secti.aspx

Yorumlar

3 Yorum

Ali Mersin

Hasan bey projeleriniz çok güzel,özellikle indir.com beğendim.Başarılarınızın devamını dilerim.

prekast

Başarılarınızın devamını temenni ediyorum tebrik ediyorum sizi.

Uğur Ata

Güzel işler çıkarıyorsun. Başarılarının devamını temenni ederim.


Yorum yap